به اطلاع رانندگان انواع وسایل حمل و نقل بار شهری اعم از کامیون، کامیونت و وانت می رساند سازمان حمل و نقل همگانی شهر میبد و حومه در راستای اجرای دستورالعمل ساماندهی ناوگان بار شهری در نظر دارد تعداد محدودی مجوز در محلات مختلف جهت تأسیس باربری های شهری به افراد واجد شرایط واگذار نماید.
از متقاضیان دعوت می شود جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر حداکثر تا تاریخ 1392/5/31 به سازمان حمل و نقل همگانی شهر میبد و حومه مراجعه نمایند.

نشانی: بلوار خرمشهر - بالاتر از پمپ بنزین شمس آباد
تلفن تماس: 7756999

یکی از اقدامات قابل توجهی که در سال گذشته به صورت گسترده در سطح شهر توسط سازمان حمل و نقل همگانی میبد صورت گرفت آماده سازی، مکان یابی و نصب بیش از 45 جان پناه جدید برای ایستگاه های خطوط واحد می باشد که با صرف هزینه ای بیش از 35 میلیون تومان جلوه ای خاص به شهر میبد داده است اما متأسفانه برخی از شهروندان که تعداد آنها محدود است به هر دلیلی زیبایی را از چهره شهر می گیرند. کارهایی که شاید ساده و بی اهمیت باشد اما مانند لکه ای سیاه بر چهره شهر می نمایاند.

عده ای با دیوارنویسی و نوشتن یادگاری بر روی ایستگاه های اتوبوس مرتکب عملی ناشایست می شوند کاری که پیگرد قانونی دارد و محاکمه قضایی، جریمه و حتی حبس به صورت حکم تعزیری برای فرد متخلف در پی خواهد داشت.

شهرداری میبد به ویژه سازمان حمل و نقل همگانی شهری میبد به طور جدی پیگیر این رفتارهای ناخوشایند هستند تا کسانی را که با زیبایی شهر دشمنی دارند به دست قانون بسپارند.

به منظور ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی برچسب های راهنمای سازمان حمل و نقل میبد بر روی کلیه مینی بوس های خط واحد الصاق شد. همچنین جهت رفاه مسافرین برچسب نرخ قیمت تاکسی های درون شهری بر روی شیشه جلوی خودروها نصب شد.

جلسه هیأت مدیره سازمان حمل و نقل همگانی شهر میبد و حومه روز دوشنبه مورخ 19 فروردین 1392 با حضور اکثریت اعضا در محل سازمان برگزار شد.

نرخ انواع کرایه حمل ونقل عمومی درون شهری، ليست نرخ خدمات ناوگان حمل ونقل عمومی، خطوط واحد و نرخ کرایه مینی بوسهای درون شهری (کارخانجات) در سال 1392 اعلام شد.

(دریافت) نرخ انواع کرایه حمل ونقل عمومی درون شهری، ليست نرخ خدمات ناوگان حمل ونقل عمومی، خطوط واحد و نرخ کرایه مینی بوسهای درون شهری (کارخانجات) در سال 1392

به منظور دریافت لیست نرخ ها بر روی دریافت کلیک کنید یا بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه ...Save target as را انتخاب نمایید.

— 5 مورد در هر صفحه
نمایش ۶ - ۱۰ از ۱۴ نتیجه.