بسم‌الله الرحمن الرحیم

یا مقلب‌القلوب و الابصار، یا مدبر الیل والنهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

بار دیگر نوروز با تمام زیبایی‌هایش فرامی‌رسد و با خود ترنم نسیم و طراوت و شادابی را به همراه می‌آورد. روزهایی که نویدبخش افکار نو و تصمیم‌های نو برای آینده است.

نوروز می‌آید و جلوه‌ای از آفرینش و جلال الهی را آشکار می‌سازد؛ روزهایی که در آن شادابی و نشاط، محبت و الفت به یکدیگر هدیه می‌شود.

بسی شایسته است در فصل زیبایی و دوری از پلیدی، توفیق رویش مستمر در آستانه هستی، به مدد خدای متعال و با تأسی و پیروی از الگوی مسلمانان حضرت محمد مصطفی (ص) این ایام را که مقارن با عزای اسوه ایثار و ولایتمداری حضرت زهرا(س) می‌باشد، به نیکی دریابیم و ضمن پاسداری سنت‌های دیرین و بجا آوردن صله ارحام، با بهره‌گیری از سیره و روش آن بانوی بزرگ روزهای پیش رو را به نیکویی سپری کنیم.

این‌جانب در آستانه نوروز 1394 هجری شمسی که طبع انسانی ما به طبیعت زیبای بهاری خوانده می‌شود، ضمن تجدید ارادت به ساحت مردم عزیز، حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است، خدمت همشهریان و همچنین به‌ تمامی سرورانی که در این خطه تاریخی سکونت دارند، تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم سال نو، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و احسن حال برای همگان تقدیر شود.

در پایان از خداوند متعال مسئلت دارم که با عنایات خاصهٔ خویش و توجهات ویژه حضرت ولی‌عصر(عج) تحت زعامت رهبری فرزانه انقلاب اسلامی، و در سایه رهنمودهای امام جمعه اندیشمند دیارمان حضرت آیت الله اعرافی، همواره شعار خدمت بی‌منت را سرلوحه وظایفمان قرار داده و آهنگ سازندگی و پیشرفت و اعتلای دیرینه دیار مردمان کویر "میبد کهن" را در فضایی سرشار از همدلی، هم‌زبانی و وحدت به صدا درآوریم تا به تأسی از شهدای والامقام انقلاب اسلامی در مسیر تحقق آرمان‌های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نستوه و استوار گام برداریم. انشاء الله.