بسم‌الله الرحمن الرحیم

یا مقلب‌القلوب و الابصار، یا مدبر الیل والنهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

بار دیگر نوروز با تمام زیبایی‌هایش فرامی‌رسد و با خود ترنم نسیم و طراوت و شادابی را به همراه می‌آورد. روزهایی که نویدبخش افکار نو و تصمیم‌های نو برای آینده است.

نوروز می‌آید و جلوه‌ای از آفرینش و جلال الهی را آشکار می‌سازد؛ روزهایی که در آن شادابی و نشاط، محبت و الفت به یکدیگر هدیه می‌شود.

بسی شایسته است در فصل زیبایی و دوری از پلیدی، توفیق رویش مستمر در آستانه هستی، به مدد خدای متعال و با تأسی و پیروی از الگوی مسلمانان حضرت محمد مصطفی (ص) این ایام را که مقارن با عزای اسوه ایثار و ولایتمداری حضرت زهرا(س) می‌باشد، به نیکی دریابیم و ضمن پاسداری سنت‌های دیرین و بجا آوردن صله ارحام، با بهره‌گیری از سیره و روش آن بانوی بزرگ روزهای پیش رو را به نیکویی سپری کنیم.

این‌جانب در آستانه نوروز 1394 هجری شمسی که طبع انسانی ما به طبیعت زیبای بهاری خوانده می‌شود، ضمن تجدید ارادت به ساحت مردم عزیز، حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است، خدمت همشهریان و همچنین به‌ تمامی سرورانی که در این خطه تاریخی سکونت دارند، تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم سال نو، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و احسن حال برای همگان تقدیر شود.

در پایان از خداوند متعال مسئلت دارم که با عنایات خاصهٔ خویش و توجهات ویژه حضرت ولی‌عصر(عج) تحت زعامت رهبری فرزانه انقلاب اسلامی، و در سایه رهنمودهای امام جمعه اندیشمند دیارمان حضرت آیت الله اعرافی، همواره شعار خدمت بی‌منت را سرلوحه وظایفمان قرار داده و آهنگ سازندگی و پیشرفت و اعتلای دیرینه دیار مردمان کویر "میبد کهن" را در فضایی سرشار از همدلی، هم‌زبانی و وحدت به صدا درآوریم تا به تأسی از شهدای والامقام انقلاب اسلامی در مسیر تحقق آرمان‌های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نستوه و استوار گام برداریم. انشاء الله.

در روز یکشنبه مورخ 26 آبان 1392 جلسه ساماندهی ناوگان خط واحد و بررسی مشکلات مربوط به آن، با حضور محمدحسین هدائی (شهردار میبد) و محمدحسین دهقانی (مدیرعامل سازمان حمل و نقل) و رانندگان خط واحد از ساعت 20 الی 22 در سالن همایش های شهرداری میبد برگزار شد.

در روز چهارشنبه مورخ 8 آبان 1392 فاز یک جلسه ساماندهی تاکسی‌های درون شهری با حضور محمدحسین هدائی (شهردار میبد) و محمدحسین دهقانی (مدیرعامل سازمان حمل و نقل) و رانندگان تاکسی های درون شهری در سالن همایش های شهرداری میبد برگزار شد.

مباحث و موضوعات مطرح شده در این جلسه به شرح زیر می باشد:

1- حضور دائمی تاکسی های درون شهری در نقاط مختلف شهر

2- تعیین ایستگاه و محدوده توقف تاکسی های درون شهری

3- بررسی مشکلات رانندگان تاکسی های درون شهری

در روز یک شنبه 17 شهریور 92 ایستگاه اتوبوس رو به روی فرمانداری میبد نصب گردید.

روز چهارشنبه 30 مردادماه 1392 جمعی از مدیران عامل و پرسنل سازمان حمل و نقل و تاکسیرانی استان یزد از سیستم هموشمند سازمان تاکسیرانی کاشان بازدید نمودند.
اتوماسیون بهره برداری و بازرسی که شامل وانت بارها، آژانس ها، تاکسی بیسیم، سرویس ادارات و مدارس، ثبت اطلاعات اولیه خودروها، ثبت موارد تخلف و تشویق، محاسبه میزان نرخ ارزش افزوده و ... می باشد در سازمان تاکسیرانی کاشان به صورت یکپارچه و فراگیر و با موفقیت اجرا شده که از آن بازدید به عمل آمد.

در این بازدید مدیرعامل سازمان حمل و نقل مهریز، بافق، مدیرعامل و پرسنل سازمان تاکیسرانی یزد، سیدعلی اکبر اسعدی و محمدحسن حامدی از اعضای هیئت مدیره سازمان حمل و نقل میبد و مسئول IT استانداری یزد حضور داشتند.

— 5 مورد در هر صفحه
نمایش ۱ - ۵ از ۱۴ نتیجه.